0

Mogło być na pewno gorzej znając nasz zarząd. Pierwsze wrażenie że dolna część jest zbyt duża w stosunku do reszty, ale chyba będzie się dało przyzwyczaić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Co Ty chłopie poczynisz z takim hajsem jak siądzie?

0

Smutno się patrzy na te podejście przy wyniku w plecy. Taki Real przegrywając, piłkę z obrony do przodu dostarcza w kilka sekund. Biegają mało się nie zesrają, przeważnie. Tutaj mamy Pique który w 90% przypadkach zaczyna akcje, przyjmuje, kulnie piłkę do przodu, rozejrzy się, zawinie na drugą nogę i poda do Umtitiego, ten znowu do niego, potem ewentualnie Busquets i na koniec wrzuta realizatora na słup soli - Valverde. Ciężko opisać negatywne uczucia, które towarzyszą przyglądaniu się temu... czemuś.

1

Gdyby tak główne problemy piłki były tak szeroko dyskutowane jak te nagrody. Żadna z nich kompletnie nic nie zmienia, a takie ukrócenie gry na czas chociażby już by zmieniło.

0

Pięknie podsumowany figurant. +

0

PPM na tej stronie -> więcej informacji o stronie, coś w ten deseń

1

Yify.ph.

0

No nic na siłę, musi spróbować tego czego chce i tylko wtedy dowiesz się czy naprawdę tylko Ciebie kocha. Być może wróci z podkulonym ogonem, ale nawet jeśli, to już będzie raczej za duży gruz by to reaktywować. Tak to już jest, nie ma się co teraz błaźnić i prosić czy to było po roku, pięciu czy dziesięciu, bo raczej nie chcesz nic nieszczerego. Działające rozwiązanie jest tylko jedno, potrzebujesz nowego obiektu westchnień. I jak ktoś wcześniej wspomniał, nie definiuje Ciebie jako osoby to, że zerwała z Tobą dziewczyna, tylko to jak się z tego podniesiesz. Życie to wieczne porażki i nie polega ono na ich unikaniu tylko na tym by po takich wstać i iść dalej z nowym bagażem doświadczeń. Jest to początek zmiany w Twoim życiu, od Ciebie zależy czy będzie to zmiana na lepsze czy na gorsze.

0

Mam nadzieję, że uzyskają efekt odwrotny do zamierzonego publikując teraz ten artykuł.

1

RIP MGK.

0

Jak Valencia?

0

Nick nieprzypadkowy

0

Betis widze po taniosci chce stworzyc dobrą pakę

16

Idź spać.

1

Ten Ballou Tabla fajny zawodnik.

0

Fifatv na yt

0

https://basketo.pl/product-pol-19141-Buty-Air-Jordan-Clutch-845043-101.html



Ekstremalnie wygodna podeszwa. Ale z tego co widzę kolorystyki się wyczerpały, osobiście brałem czarne z białą podeszwą, które teraz tylko z niemiec albo anglii do wyciągnięcia.

https://image.ceneostatic.pl/data/products/45714473/f-jordan-clutch.jpg

ps. co do lasek, to jak to ktoś wcześniej wspomniał, zwracają na nie uwagę (jordany), mam ich trochę i często da się usłyszeć komentarz na ich temat, dużo częściej niż od faceta...

0

Zdaje się że nie dodają już bo wszystkie te zdjęcia są po jakimś czasie niedostępne. Dlatego wszystko jest tak trochę męcząco w transkrypcie.

0

Weź się za słownik chłopie.

0

To się nazywa wyciąganie wniosków. Chapeu bas.

10

Xavi powoli jak reklama na Eleven.

2

Po prostu nie.

0

Mowa tu o charakterze i skłonności do trash talku.

10

Jeśli Real obejmie Guti, będzie wrzało jak za czasów Mourinho. Cieszyłem się jak odchodził z Realu, bo przez kilka ładnych lat psuł krew aż skwierczało. Ramos to przy nim aniołek.

0

Jakoś nie boli mnie ten widok. Chyba coraz mniej interesują mnie wyniki, futbol jest konkretnie upośledzony i tak samo jak my gdzieś się tam przecisnęliśmy dzięki temu, tak i oni skorzystali.

0

Dałem żółtko na Carajala, jak to tam z tymi kontuzjami przy rozliczaniu?

0

Można to było lepiej zrobić to na pewno. Chociażby odpuścić sobie tą pseudo muzykę.

0

Najnowszy PES 4/6 (top player) wszystko powyzej to jakas kpina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?