|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/42648290_10204820769196739_131327893614624768_o.jpg?_nc_cat=104&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=a05aa13099e69ecbfe7bba052ab97ce9&oe=5C20D690 Pewnie było, ale ta wersja jest nawet lepsza niż stary.
0
Mogło być na pewno gorzej znając nasz zarząd. Pierwsze wrażenie że dolna część jest zbyt duża w stosunku do reszty, ale chyba będzie się dało przyzwyczaić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Co Ty chłopie poczynisz z takim hajsem jak siądzie?
0
Smutno się patrzy na te podejście przy wyniku w plecy. Taki Real przegrywając, piłkę z obrony do przodu dostarcza w kilka sekund. Biegają mało się nie zesrają, przeważnie. Tutaj mamy Pique który w 90% przypadkach zaczyna akcje, przyjmuje, kulnie piłkę do przodu, rozejrzy się, zawinie na drugą nogę i poda do Umtitiego, ten znowu do niego, potem ewentualnie Busquets i na koniec wrzuta realizatora na słup soli - Valverde. Ciężko opisać negatywne uczucia, które towarzyszą przyglądaniu się temu... czemuś.
1
Gdyby tak główne problemy piłki były tak szeroko dyskutowane jak te nagrody. Żadna z nich kompletnie nic nie zmienia, a takie ukrócenie gry na czas chociażby już by zmieniło.
0
Pięknie podsumowany figurant. +
0
PPM na tej stronie -> więcej informacji o stronie, coś w ten deseń
1
Yify.ph.
0
No nic na siłę, musi spróbować tego czego chce i tylko wtedy dowiesz się czy naprawdę tylko Ciebie kocha. Być może wróci z podkulonym ogonem, ale nawet jeśli, to już będzie raczej za duży gruz by to reaktywować. Tak to już jest, nie ma się co teraz błaźnić i prosić czy to było po roku, pięciu czy dziesięciu, bo raczej nie chcesz nic nieszczerego. Działające rozwiązanie jest tylko jedno, potrzebujesz nowego obiektu westchnień. I jak ktoś wcześniej wspomniał, nie definiuje Ciebie jako osoby to, że zerwała z Tobą dziewczyna, tylko to jak się z tego podniesiesz. Życie to wieczne porażki i nie polega ono na ich unikaniu tylko na tym by po takich wstać i iść dalej z nowym bagażem doświadczeń. Jest to początek zmiany w Twoim życiu, od Ciebie zależy czy będzie to zmiana na lepsze czy na gorsze.
0
Mam nadzieję, że uzyskają efekt odwrotny do zamierzonego publikując teraz ten artykuł.
1
RIP MGK.
0
Jak Valencia?
0
Nick nieprzypadkowy
0
Betis widze po taniosci chce stworzyc dobrą pakę
16
Idź spać.
1
Ten Ballou Tabla fajny zawodnik.
0
Fifatv na yt
0
https://basketo.pl/product-pol-19141-Buty-Air-Jordan-Clutch-845043-101.html
Ekstremalnie wygodna podeszwa. Ale z tego co widzę kolorystyki się wyczerpały, osobiście brałem czarne z białą podeszwą, które teraz tylko z niemiec albo anglii do wyciągnięcia.
https://image.ceneostatic.pl/data/products/45714473/f-jordan-clutch.jpg
ps. co do lasek, to jak to ktoś wcześniej wspomniał, zwracają na nie uwagę (jordany), mam ich trochę i często da się usłyszeć komentarz na ich temat, dużo częściej niż od faceta...
0
Zdaje się że nie dodają już bo wszystkie te zdjęcia są po jakimś czasie niedostępne. Dlatego wszystko jest tak trochę męcząco w transkrypcie.
0
Weź się za słownik chłopie.
0
To się nazywa wyciąganie wniosków. Chapeu bas.
10
Xavi powoli jak reklama na Eleven.
2
Po prostu nie.
0
Mowa tu o charakterze i skłonności do trash talku.
10
Jeśli Real obejmie Guti, będzie wrzało jak za czasów Mourinho. Cieszyłem się jak odchodził z Realu, bo przez kilka ładnych lat psuł krew aż skwierczało. Ramos to przy nim aniołek.
0
Jakoś nie boli mnie ten widok. Chyba coraz mniej interesują mnie wyniki, futbol jest konkretnie upośledzony i tak samo jak my gdzieś się tam przecisnęliśmy dzięki temu, tak i oni skorzystali.
0
Dałem żółtko na Carajala, jak to tam z tymi kontuzjami przy rozliczaniu?
0
Można to było lepiej zrobić to na pewno. Chociażby odpuścić sobie tą pseudo muzykę.
0
Najnowszy PES 4/6 (top player) wszystko powyzej to jakas kpina